• +90 532 656 4503
  • Türkiye, İstanbul, Kartal

26. EXPOMED EURASIA FUARI

Medikal endüstrisinin vazgeçilmez iş platformu olarak sektörü her sene aynı çatı altında bir araya getirerek yüzlerce yerli ve yabancı medikal firmaya ev sahipliği yapan Expomed Eurasia, 2019 yılında on binlerce sektör profesyonelini 28-30 Mart tarihleri arasında Büyükçekmece, İstanbul’daki Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 26. kez ağırlayacak. 800’ün üzerinde yerli ve yabancı medikal firmanın katılımıyla gerçeklecek fuarı 35 binin üzerinde sektör profesyonelinin ziyaret etmesi bekleniyor.

Orta Doğu, Türki Cumhuriyetler, Kuzey Afrika ve Balkanlardan gelecek alım heyetleri fuar süresince katılımcı firmalar ile ikili iş görüşmeleri yapacak. Start-up firmaların katıldığı 3. Salon’daki İnovasyon Alanı’nda çeşitli oturumlar gerçekleşecek.

Expomed Eurasia 2019 için e-biletinizi şimdi web sitesinden alın, fuar alanına geldiğinizde sıra beklemeden yüzlerce yerli ve yabancı firma ile 28-30 Mart 2019 (Perşembe – Cumartesi) tarihleri arasında görüşmelerinizi gerçekleştirin! MyTuyap mobil uygulamasını inderene fuar bileti ücretsiz!

Pİ CERRAHİ TIBBİ ÜRÜNLER

Bizimle iletişime geçebilir yada ofislerimizi ziyaret edebilirsiniz.